Eeterlikud õlid

Kui kõnnid mööda metsarada ning hingad sügavalt sisse, oledki saanud juba osa aroomiteraapiast, mis mõjutab meid väga otseselt. Eeterlikud õlid on looduses naturaalselt leiduvad aromaatsed ühendid. Haistmismeele kaudu on võimalik meie heaolu mõjutada vahetult. Koheselt võib tunda ennast rahulikuna, värskena, maandatuna, erksana, lõõgastatult, rõõmsamana – olenevalt sellest, milline on taime toime.

Eeterlike õlide toime on teaduslikult tõetstatud.

Teretulemast Elumaitse Haldjate ringi! Olen meeleldi Sinu isiklik heaolunõustaja! Kui soovid nii enda kui ka oma pere tervist toetada looduslikult, siis puhtaid ja kvaliteetseid eeterlikke õlisid ning muud vajalikku leiad siit.

Kui on küsimusi või abi vaja, siis juhendan Sind meeleldi! Olen olemas Sinu jaoks! Kirjuta: mirjam@elumaitse.ee või helista 5333 3840.

Heaolunõustaja Mirjam Virtanen

27.12.2023 kell 10.00-12.00 Kohtumine mängutoas!

Oled oodatud imearmsasse mängutuppa Tabasalus. Saame kokku talvisel hommikul ning naudime sooja teed. Laual eeterlikud õlid. Samal ajal kui lapsed mängivad, saame meie omavahel rääkida tervisejutte. Jagan oma pikaaegset kogemust toortoidu, enesetervendamisest eeterlike õlidega, keha taastamisest peale sünnitust, laste eest hoolitsemisest looduslike abivahenditega ja palju muud toredat.

Sündmus kujuneb vabas vormis kohapeal vastavalt peredele, kes meiega ühinevad. Võta kaasa oma teemad, millele otsid lahendust ja vaatame, mis teha annab.

Kogemusi jagab ema, heaolunõustaja, naiste toetaja ja taimemaag Mirjam Virtanen.

Osaluspanus: 15€ (Hind kehtib täiskasvanu kohta. Lapsed on tasuta. Oled teretulnud ka ilma lapseta) 

Registreeri sündmusele: mirjam@elumaitse.ee

PlayDate imearmas mängutuba asub Tabasalu Selveri kohal teisel korrusel.