Elumaitse Maagiline Reiki

Elumaitse Reiki seanss, et puhastada ja taastada ühendus algallikaga ja luua suuremat küllust, tervist, armastust Sinu ellu igal tasandil.

Mis on Reiki?

Reiki on Jaapani päritolu energia ravimeetod, mis põhineb ideel, et praktik avab end universaalse eluenergia voole ja suunab selle patsiendi kehasse, aidates kaasa tervenemisele ja tasakaalule. Sõna “Reiki” koosneb kahest osast: “Rei” tähendab “universaalne” või “kõikjalolev” ning “Ki” viitab eluenergiale või elujõule.

Reiki seanss on energiatöö. See on tervendav puudutus, mis tuletab Sulle meelde, kes Sa päriselt oled.

Oled vaimolend inimese kehastuses muutuvas maailmas. Olles vaba mõistuse piirangutest võid tajuda oma tõelist potentsiaali. Raske on siis, kui jääme kinni oma piiravatesse uskumustesse. Kerge on siis, kui oleme lubamises ja vabad hinnangutest. Olles kerguses on elul lihtsam meist läbi voolata. Olles ühenduses oma koduga – algallikaga, oleme oma väes ning loome elu kergusega.

Reiki seansi käigus loome ühenduse universaalse elujõu alikaga. Ühendus algallikaga, millest voolab kehasse lõputu ja tervendav valgus, on alati piiranguteta meie kasutuses. See on elujõud, mis täidab ja aktiveerib. See toob teadmise ja selguse, kui oled avatud, rahus ja sisemises vaikuses, valmis võtma vastu. Reiki on täiesti puhas ja tingimusteta armastus, mis ei anna hinnanguid vaid kingib meile väe kogeda elu siin Maal ja luua mida iganes hing soovib. See on vägi, mis ootab äratundmist iseendas ja teadlikku kasutamist, et kogeda elu kerguses. See on midagi, mida sõnadega edasi anda ei olegi võimalik. Kuid seda on võimalik tunda.

Mida puhtam on ühendus algallikaga, seda rohkem voolab Sinusse teadmisi, universumi tarkust ning elujõudu, seda lihtsam on ületada takistused ja kogeda elu kergusega. Saad tunda, kes Sa päriselt oled ja mida siia tegema tulid. See on selguse loomine ja tervendav ühendus, mis tõstab suurema külluseni igal tasandil.

Olen siin, et jagada Sinuga Universumi tarkust, millele meil kõigil on ligipääs. Kui tunned kutset, siis oled oodatud Elumaitse Reiki seansile, kus jagan Sinuga puhast tingimusteta armastuse energiat, mis jõuab meieni otse algallikast. See tasakaalustab, maandab, toob keskmesse, loob selgust, lõõgastab, aktiveerib Sinu enda potentsiaali ja taastab ühenduse algallikaga. Elumaitse aitab Sul ühenduse luua Sinu enda imelise väega! Tule ja avasta ennast!

Reiki seansi eel loon ruumis hubase ja pingevaba õhkkonna – süütan küünlad, täidan toa ülimalt puhaste ja kvaliteetsete sagedust tõstvate ja rahustavate eeterlike õlide aroomiga ning panen mängima maandava muusika. Kui oled seansiks valmis, ei pea Sa tegema muud, kui heitma pikali, sulgema silmad, vaigistama võimalikult palju kõik mõtted ja olema ilma igasuguste ootusteta valmis lihtsalt vastu võtma. Helikausi vibratsioonide abil panen energiad kogu ruumis liikuma ning tasakaalustan Sind energeetiliselt. Seejärel asetan käed Su erinevatele kehapiirkondadele ja olen vahendajaks, et puhas tingimusteta armastuse energia otse algallikast Sinuni jõuaks. Mina olen lihtsalt vahendaja. Ei kasuta enda energiat vaid universaalset armastuse energiat ehk reikit.

Viin läbi ka Reiki kaugseansse, mille puhul võid füüsiliselt kasvõi teises maailma otsas viibida.

Reiki kohta saad lugeda veel minu blogipostitust siit: https://elumaitse.ee/blogi/kas-reiki-voiks-sind-aidata/

Elumaitse Maagilise Reiki seanss kestab 2 tundi ja tasakaalu panus on 111,- €

Jälgi mind Facebookis: https://www.facebook.com/elumaitse/

Päikseliste kohtumisteni!

Mirjam Virtanen
mirjam@elumaitse.ee
Tel: 5333 3840

Tagasiside

“Mirjami reiki seanss viis mind kohe kergusesse, mis oli ka minu taotlus- tulla välja muremõtete ketramise ahelringist. Lendlesin pilvedes ja kogesin, kuidas taevaavaruses eri lilled õide puhkesid. See oli parim koht kuhu mind viia, sest helesinine taevaavarus on alati olnud nii minu rõõm kui lohutus. Lisaks elasin läbi veel sünnihetke ning nägin, kuidas ma Hingena oma inimkogemusi valin. Mirjam aitas mu kehal lõdvestuda ning mõtetevoolu suunda muuta. Ruum oli rahustavate aroomide embuses ning sisemaailma sukeldumist toetas toas helisev muusika.
Olen väga tänulik, et läksin ja soovin seda kindlasti veel kogeda!
Hindan väga Mirjami toetust ning aega, mille minule pühandas 💗

“Mirjamiga kohtumine ja reiki kogemus oli imeline. Alustasime koosolemist vestlusega, tema tähelepanu ja keskendumine oli nii siiras ja soe ning sellele järgnenud reiki veel mõnusam. Mirjam oskab luua turvalise ja usaldusväärse õhkkonna, kus saab täielikult lõdvestuda, lahti lasta kõigest, mis enam ei teeni. Ja siis tulevad ka õiged vastused. Vähemalt nii läks minul ja see kogemus oli super. Soovitan siiralt Mirjami ka teistele! Jätka oma head tööd samas vaimus edasi