Minust

Minu nimi on Mirjam Virtanen. Olen ema, Maagilise Reiki Meister, Elavate Maitsete looja, heaolunõustaja.

2013 aastal, kui mul sündis poeg, tegin oma elus kannapöörde. Mul ei jäänud üle muud kui valida enda tervendamise teekont, sest seda nõudis mu tervis. Sellest ajast saati olen võtnud osa paljudest koolitustest ja töötubadest, mis seotud tervise, vaimsuse ja toitumisega, õppinud selgeks Maagilise Reiki ning praktiseerinud seda aastaid, teinud ise mitmeid toortoidu koolitusi ja helirännakuid, jaganud tarkusi eeterlikest õlidest.

Minu kirg on aidata inimestel leida ennast, tuua välja nende erilisus ning juhatada neid lähemale looduslikkusele ja loomulikkusele.

Ma armastan elavtoitu, elavat muusikat, elavaid inimesi. Minu soov on tuua igasse hetke suuremat elusust ja aidata inimestel leida enda seest see elusus, mis sütitab ning annab sisemist jõudu ja sära. Me võime oma kehas justkui uuesti sündida! Olen ise selle läbi teinud.

Maailm on muutuv ja meil on vaja liikuda uuele tasandile. Sellega seoses tuleb inimestel läbida protsesse, kus ma saan olla abiks.

Ma aitan Sul ennast avastada ja tuletada meelde ununenud tarkusi.

Minu tööriistad:

Elumaitse Maagiline Reiki – imeline kogemus, mis aitab luua ühenduse algallikaga ning aktiveerib Sinu enda potentsiaali. Personaalne reiki seanss just sulle trummi ja helikausiga.

Eeterlikud õlid – jagan Sinuga taimetarkust. Eeterlike õlidega on võimalik toetada ennast nii vaimselt, emotsionaalselt kui ka füüsiliselt.

Elavad Maitsed – aitan tuua rohkem värskust toidulauale. See on toit, mis pakatab elust. Jagan oma pikka toortoitumise kogemust. Tulen sinna kuhu vaja ja tutvustan täiesti uutmoodi elustiili. Kui soovid osa saada jätkuvast koolitusest läbi interneti vahenduse, siis oled oodatud Patreoni Elumaitse elustiili kooli www.patreon.com/elumaitse.


Mirjam Virtanen
Helista: 5333 3840
Kirjuta: mirjam@elumaitse.ee