Jumalik Viiruk

Oma tões elamine on väljakutse tugevatele. Me võime kõik ju kanda maske, et meeldida teistele. Meid õpetatakse koolis vastama nii, et vastus oleks õige õpetaja jaoks. Me oleme õppinud elama nii, et teised meie ümber meiega vähemalt rahul oleksid. “Tublimad” on head või isegi väga head. Kuid kellele me elame? Kas me ei tulnud siia maailma elama just endale ja enda järgi? Välised hinnangud jäägu hindajatele ja kõige olulisem on ise endaga vähemalt rahul olla. See tähendab, et Sinu sees on rahu ja seda ei kõiguta väline maailm oma hinnangutega.

Maailm vajab päris inimesi, kes julgevad olla nemad ise ja jagada oma ehedat olemust.

On aeg tulla välja oma tõelises olemuses ja usaldada, et oled hoitud just sellisena nagu sa oled. Ühendus taevase väega annab tiivad, et lendleval kergusel kulgeda läbi elu just sellisena nagu oled päriselt ja ainulaadselt loodud.

Ma arvan, et paljud teavad, mis tunne see on, kui vaatad teisi ja mõtled, et huvitav, mis minul küll viga on. Miks ma ei sobitu siia maailma? Kuid loodus on teinud sellise valiku, et elu oleks kirju ja kõik oleks kordumatu. Loodus on loonud ka imesid. Ja võibolla oled sina üks neist imedest? Nagu viiruki puu, mis kasvab keset kõrbe kidurates tingimustes suureks ja tugevaks puuks. Ta ei mõtle, et ta ei sobi sinna. Ta ei näe, et teised vaatavad ja ta ei kuule, et temast räägitakse kui imelikust ja sobimatust tegelasest. Ta lihtsalt on ja ta elab ja ta kasvab just sellisena, nagu ta on loodud. Elu on täis imesid ja ka sina oled ime siin planeedil, kui julged eristuda ja olla inspiratsiooniks teistele.

Viiruki eeterlik õli tuletab meelde meie jumalikku väga

Tunneta korra viiruki puu väge. See on sinus endas olemas! Ka sinu tõde tahab kasvada sama tugevaks ja vägevaks, et hoida sind selles maailmas ennast kaotamata. See on kui sinu selgroog, mis hoiab sind püsti ja sirgena. Nii on ka viiruki eeterliku õli kasutajad seda kirjeldanud, et tunnevad, kuidas rüht paraneb ja pea tõuseb püsti. Muutused meie elus saavad alguse tunnetest ja mõtetest. Kui me midagi endas muudame tunde ja mõtte tasandil, siis tuleb muutus ise meie ellu ilma pingutusteta.

Mina hakkasin viiruki õli kasutama 6 aastat tagasi ja see tõi suured protsessid mu ellu. Hakkasin liikuma oma unistuste poole, sest minus ärkas julgus eristuda ja näha tõde. Tõde, mida varem varjasin maskide taha ja peitsin sügavale enda sisse, et see välja ei pasitaks. Ma ei saanud enam valetada ei endale ega ka teistele, et olin toppama jäänud ja eluenergia hakkas otsa saama, sest elasin teiste meelejärgi. Viiruki eeterlik õli andis kätte selle tunde, et ma olen vägev! Ma olen oma elu looja. Ma seisan oma jalgadel ja kõnnin sinna, kuhu süda kutsub. Ma olen see, kes ma olen ja täiuslik just oma unikaalsuses. Ma ei pea kellelegi ennast tõestama. Aga ma ka kasvan. Ma ei ole valmis. Ma pidevalt kasvan ja arenen edasi oma tões, mis on kontaktis minu tundega, mida ma alati ei mõista aga usaldan. Ma julgen proovida, katsetada, eksida, sest ma olen tugev ja saan alati hakkama. Minu jõud peitub sisemises usalduses, et mul on alati piisavalt kõike, mida vajan. Ma olen hoitud taevaste vägede poolt.

Selline on minu kogemus imelise viirukipuu eeterliku õliga.

Ka Sinul on võimalus saada osa doTerra viirukiõli tõstvast ja toetavast energiast.

DoTerra viiruki õli on väga ainulaadne, puhas ja kvaliteetne ning muidug hinnaline (tegelik väärtus on hindamatu). See on kokku segatud mitmest erinevast viirukipuu vaigust. Kutsutakse ka õlide kuningaks – kandes endas kõrgeid sagedusi ühendadab viiruk meid oma jumalikkusega. Väga laia kasutusspektriga eeterlik õli, mida kutsutakse ka igavese nooruse allikaks.

Kui sa soovid ka kogeda, millist väge kannab endas puhas doTerra viiruki eeterlik õli, siis siin on Sulle link, kust saad seda soovi korral soetada. Võin Sind ka juhendada, aidata tellida ja anda nõu, kuidas seda on kõige parem tarvitada.

Telli oma viiruki õli siit ning liitu meie toetava kogukonnaga:

https://doterra.me/GD458Q#viiruk

Kui Sul on tunne soetada endale kogukomplekt õlisid, siis nii ostes tulevad õlid soodsamad. 10-ne õli komplektis on olemas kõik esmavajalikud õlid, et toetada ennast igapäevaselt looduslikult ja tõhusalt. Ka viiruk kuulub komplekti. Kui sa valid komplekti, siis teen põhjaliku ülevaate ning aitan ja juhendan.

Väiksema 10se komplekti saad tellida siit:

https://doterra.me/DvzvyX

Suurema komplekti difuuseriga saad tellida siit:

https://doterra.me/zKAhVz