Kõndides mööda kuldset keskteed

Kas on olemas kuldset keskteed kui inimesed on erinevad ning see, mis ühele on äärmus, on teisele tavapärane? Ka mina olen paljude inimeste mõistes valinud endale äärmusliku eluviisi. Olen väga paljudele pinnuks silmas, sest raske on tunnistada inimest, kes elab nii teistmoodi. Ühiskond soovib, et kõik inimesed mahuksid kasti, mida piiravad tavapärased käitumisreeglid, harjumused, traditsioonid, õpetused jne. Ning see, kes kõrvale kaldub, on langenud äärmustesse.

Aga pane tähele! Ühiskond asub väljaspool Sind. See on väline. Ja see ei saa otsustada, mis on kesktee Sinu jaoks. Kui valiksid omale ühiskonna mõistes kestkee , siis ei saa Sa olla õnnelik, sest Sa ei toetu oma keskmele vaid püüad haakuda välisega ning olla igati pidi “normaalne” teiste jaoks. Nii pühendud Sa välismaailmale.

Sina oled täiesti UNIKAALNE! Ning Sul on täisesti oma kuldne kesktee! Rada, mis kulgeb täielikult vabalt ja kergelt, kui Sina toetud oma keskmele. See on täielik tasakaal ja oma südame hääle kuulamine ning usaldamine. See on rada, mida mööda minnes loksub kõik Sinu elus omale kohale. See on täielik rahu, armastus ja harmoonia.

Teeotsa leidmine võib olla keeruline, sest Sulle tundub, et kogu maailm on vastu ning võid tunda ennast üksikuna. Aga lase kõigel olla. Kui suudad jääda keskmesse, siis loksub ka välises maailmas kõik paika. Ning ükshetk Sa märkad, et Sa ei pea enam võitlema enda eest, Sa ei pea enam tundma hirmu, Sa ei pea häbenema, Sa võid olla just see, kes Sa oled oma täies hiilguses. Ning usu, Sinu energia saab olema nii võimas, et see mõjutab Sinu ümbrust ja lõpuks ka kogu maailma, mis Sulle seda kõike omakorda tagasi peegeldab. See ongi kuldne kesktee ja see saab alguse Sinust.

Kaanefoto: Helen Tammela