Aeg võtta oma vägi vastu

Miks me elame oma elu nii keeruliseks, kui tegelikult kõik on nii lihtne? Meil on võimalik valida kergus nüüd ja kohe. Sest küllus, rõõm, rahu, õnn, harmoonia… kõik on olemas juba siin ja praegu! Meie ise eraldame ennast sellest kõigest ja oleme valinud kogeda just seda, mida me kogeme hetkel. Me ise loome oma reaalsust.

Kõik on energia. Lase ennast vabaks, tunne ennast mõnusalt ja energia voolab ise sinu sisse nii, et sul ei ole vaja ennast absoluutselt pingutada. Täna hommikul just praktiseerisin hingamisega ühte energiaharjutust, mille käigus mu käed tõusid ise üles peakohale moodustades justkui kanali, millest voolab sisse jumalik energia. Mitte meie oma pingutustega ei pea liigutama ennast vaid energia liigutab meid ise, kui vaid laseme ennast blokeeringutest vabaks. Kergus kannab.

Millegi pärast oleme hakanud elama oma vasakut ajupoolkera kasutades, hakanud mõistusega kõike võtma ning langenud duaalsusesse, kus kõik vastandub – maine ja taevalik, hea ja halb jne. Tegelikult oleme nagu loonud illusiooni, nähtamatu vangistuse, milles elame. Oleme oma mõistusesse ennast ära raaminud – ise ehitasime selle kasti, milles elame. Nii oleme ka ennast ära eraldanud algallikast, kust me pärit oleme, kust tahab voolata meisse lõputu, lõputu armastus, energia, vägi. Oma eraldatusega loome endale ise kannatusi, haiguseid, igasugu jamasid.

Meie ülesanne inimestena siin on ühendada endas see maine mina ja jumalik olemus, olla kui kanal, puhas valguse, armastuse, energia kanal, millest valgus saab voolata läbi, et me keha saaks siin planeedil Maa väljendada meie jumalikku olemust loojana. Kui meil see ühendus on käes, siis oleme kõikvõimsad. Me hakkame ise juhtima teadlikult oma elu, teame oma ülesannet ning täidame seda ilma takistusteta ja kindlameelselt. Oleme oma elu juhid, mitte ohvrid. Teame, et kõik siin maailmas sõltub vaid meist endist.

Selleks, et olla võimalikult puhas kanal, söö võimalikult puhast toitu, hoia oma keha, tee kehaga koostööd, mõtle puhtaid mõtteid, õpi tunnetama energiaid ning kasutama neid. Tee kõike, mis pakub Sulle kergust. Naudi, rõõmusta, armasta, ole tänulik! Tunne häid tundeid, sest head tunded loovad sinu energiavälja. Jah, Sina ise lood oma energiavälja! Tee seda teadlikult, sest energiaväljast oleneb ka Sinu elu, kõik see, mida sa endale ligi tõmbad! Just nii see ongi, et see, mis Sinuni tuleb, selle Sa lood tegelikult enda sees. Sinu reaalsus ehk väline maailm on Sinu sisemuse peegel. Mida kõrgemaid vibratsioone Sa tunda soovid, seda ülevamalt peaksid ka ennast tundma.

Väekas inimene on see, kes tõstab oma mõistuse ja ego teepealt eest, kuid jätab kasutusse. Väekas inimene ei juhindu oma mõistusest vaid kasutab seda kui tööriista, ei lase oma egol ennast takistada vaid loob seda. Väekas inimene laseb väel enda sisse voolata lõputult ja lõputult ning kasutab seda enda ja teiste hüvanguks. Inimesed, uus ajastu on käes. On aeg võtta oma vägi vastu!