Meis kõigis on peidus tervendaja seeme, mis ootab äratamist

Mis on parim, mida sa saad teha teisele inimesele? Leia tema seest see säde ning kõik hea, mis temas on olemas ja suuna sellele fookus. Kasvata seda ja ta tunneb seda. Sa tervendad teisi inimesi, kui sa lood neile head tunnet. Nii lihtne see ongi… aga mitte alati, eks? Vahest mõnes inimeses ei taha seda head näha. Aga kui sa suudad ennast ületada ning tingimusteta armastada ning head näha ka inimeses, kes on lihtsalt su suurim õpetaja, siis liigud sa kiirelt edasi oma arenguteel. Niimoodi teisi inimesi tervendades me tegelikult tervendame ka ennast. Kui sa ei suuda armastada tingimusteta teist, siis on ka sinu armastus enda vastu vaid tingimustega.

Ennustajad, kes räägivad tulevikust koledaid jutte, tegelikult programmeerivad inimestele halbu kogemusi. Me kõik programmeerime tahes või tahtmata, teadlikult või alateadlikult. Aga kui meil on teadmine, et saame seda teadlikult teha, siis miks mitte luua harmooniat ja rahu? Me saame alati äratada teistes inimestes just seda, mida me näha soovime, läbi fookuse suunamise. Igas ühes meist on olemas kõik seemned, mis hakkavad kasvama läbi energia, mida oma fookusega anname. Igas ühes meist on olemas tervendaja võimed. Sinu valik on, millal sa oma võimed kasutusse võtad.

Me kõik koos tegeleme reaalsuse kujundamisega ning oleme vastutavad oma loomingu eest. Eriti ma soovitan pöörata tähelepanu laste kasvatamisele, sest nemad on meie tulevik. Nad sünnivad siia maailma nii puhaste ja rikkumatutena. Vaikselt hakkavad nad omaks võtma oma vanemate ja teiste inimeste arusaamu, kes neid mõjutavad. Neid mõjutavad energiad, mis neid ümbritsevad. Lapsed on nii vastuvõtlikud, et võtavad kiirelt ja kergelt kõik omaks, mida neile sisse söödame. Seega tuleb olla väga tähelepanelik selle suhtes, mida soovime oma lastes kasvatada. Me justkui nagu ise programmeerime neid. Kui me ei taha, et meie lapsed oleksid laisad ja lohakad, siis me lihtsalt ei tohi oma fookusega neid omadusi suurendada, vaid peame leidma üles kõik selle, mis on lapse arenguks toetavam.

Olen juba mitme inimese peal praktiseerinud kõige hea väljatoomist. Seansi tegemise ajal olen ma saanud veel mitmeid vihjeid, kuidas aidata kaasa. Lisaks puhta elujõu energia kehasse suunamisel ma suunan tähelepanu kerguse loomisele ja leian üles kõik selle, mis tundub olevat puudu, et inimesel oleks hea. Tegelikult on kõik olemas ja ootab vaid äratamist. Milline rõõm on näha inimesi lahkumas enda juurest täis elu ja enesekindlust, rahu ja rõõmu, mille tulemusel ka füüsilised vaevused taanduvad.

Inimestena on meil võimalus mängida oma elu läbi kui stsenaariumit, kus meil on kõik ette kirjutatud – kõik kogemused ja õppetunnid, mis eelnevalt kokku lepitud. Teine valik on hakata ise looma oma elu ning sealt edasi juba hakata looma kogu reaalsust enda ümber, hakata tervendama teisi, kes on tegelikult osa meist endist. Me oleme ju kõik üks ja kõik omavahel tihedalt seotud.

Ka mina ise olen tavaline inimene, kes vahest kõik selle unustab ning langeb tagasi ohvrirolli, sest nii tundub lihtsam. Me kõik kõigume erinevate sageduste vahel. Oluline oskus on kiirelt jälle selg sirgeks lüüa ja edasi minna süda täis armastust! Ja oluline on mitte midagi võtta liialt tõsiselt. Sest tegelikult on see kõik siin vaid üks mäng, et õppida ja kogeda.

Ma tänan Sind, Kõiksus, selle selguse eest, mis alati toob kergust! Aitäh, aitäh, aitäh!!! Kõik mured siin on määratud lahenema ja kõik teed viivad lõpuks kergusesse.

Kaanefoto: Helen Tammela