Armastav elustiil

Maagiline reiki… See ei ole lihtsalt üks tunni ajaline seanss, kus hoian käsi peal. See on elustiil, mida elan, hoides ennast pidevas eluvoos ja puhastades igapäevaselt oma keha ning meeli tarbides puhast ja elusat toitu ning liikudes palju looduses. See on teadlikkuse hoidmine igas hetkes. See on kohalolu siin ja praegu. See on armastav eluviis nii enda kui ka kõige elava suhtes. See on enda, kui maa ja taeva vahelise kanali, hoidmine, et olla ise valgus ja jagada valgust.

Kõik on energia. Kõik vibreerib. Ka meie kehad vibreerivad erinevatel sagedustel. Me saame ise luua oma vibratsiooni. Hoides oma sagedust kõrgel oleme terved, rõõmsad, armastavad, tänulikud. Meie vibratsioon mõjutab nii meid kui ka teisi meie ümber. Me loome oma vibratsiooniga. Meie võimuses on ka teisi tõsta olles ise kerguses.

Reiki seanssidel ma jagan oma kohalolu, olen olemas, kuulan ning inimestel on kerge avaneda, sest ma ei anna hinnanguid, ei kritiseeri, ei vaata viltu. Ma luban kõigel tulla üles, mis tulema peab. Vahest inimesed isegi üllatuvad, sest pole harjunud võõra inimese ees nii moodi avanema. Kõik lihtsalt juhtub. Ja kõik on alati õige.

Seanssi alustan toetava eeterliku õli valimisega ning vahest kasutan ka helikaussi. Hoian käsi erinevates piirkondades ning inimesed lõdvestuvad, näevad nägemusi ning saavad vastused. Vahest mõni kogeb tugevaid laineid oma keha läbivat. Mõnel on kolmas silm aktiveerunud. Inimeste kogemused on erinevad. See on kõik puhas looming, mis sünnib kohapeal, kus iga üks võtab vastu just nii palju kui ta on valmis võtma ning kogeb kergust. Seanss tõstab nii minu kui ka kliendi sagedust. sest laseme voolama endasse algallika valguse, mis puhastab ja tervendab.

Jagan ühte armsat tagasisidet:
“Mirjamiga kohtumine ja reiki kogemus oli imeline. Alustasime koosolemist vestlusega, tema tähelepanu ja keskendumine oli nii siiras ja soe ning sellele järgnenud reiki veel mõnusam. Mirjam oskab luua turvalise ja usaldusväärse õhkkonna, kus saab täielikult lõdvestuda, lahti lasta kõigest, mis enam ei teeni. Ja siis tulevad ka õiged vastused. Vähemalt nii läks minul ja see kogemus oli super. Soovitan siiralt Mirjami ka teistele! Jätka oma head tööd samas vaimus edasi 🙂

🙏