Kallis kaaslooja

Sa tead, kui suur roll on Sinu fookusel. See on võimas jõud, mis paneb kasvama iga mõtte, mis pähe tuleb, see annab tohutu väe ja jõu Sinu loomingule, mis sünnib läbi Sinu siia materiaalsesse maailma. Nii oluline on eristada olulist ebaolulisest ja suunata oma tähelepanu sellele, mis Sinu fookust tõeliselt vajab, et luua siia seda, mida Sina päriselt kogeda soovid.

Kogu Sinu reaalsus on Sinu mõtete vili. See koosneb sinu unistustest ja hirmudest ning igast pisikesest asjast, millele Sa tähelepanu pöörad, kõigest, millega haakud. Tea, et Sul on alati ja iga hetk valida, mida Sa kogeda soovid.

Mida madalamates sagedustes inimene viibib, seda keerulisem on mõista elu. Elu räägib Sinuga kõige selgemalt ja vahetumalt just kõrgematel sagedustel, kus oled lähemal loojale, kus oled suuremas tasakaalus sisemiselt. Sa märkad oma loomingu vilju väga kiiresti ja mõistad seoseid, sest kõik toimub tunduvalt kergemini. Iga soov täitub koheselt ning ka iga hirm näitab ennast vahetult. Sa hakkad tajuma oma ülesannet ning suhtlema eluga selgemalt kui ealeski varem.

Kõige olulisem ülesanne, mida meil kõigil tuleb harjutada, on oma fookuse hoidmine sellel, mida luua soovime oma ellu. Kogu fookus tuleb ära võtta sellelt, mida oma reaalsuses näha ei soovi. Koos oleme võimsad ja loome siia hoopis uue maailma. Pole vajagi, et kõik sellega kaasa tuleksid. Piisab ka vähestest tõeliselt võimekatest inimestest, tõelistest meistritest, kelle ümber hakkavad suured muutused toimuma. Te muutute justkui põlevateks laternateks, kes ei jää märkamata ja kelle poole pimeduses pöördutakse.

Väga oluline on, mis tunnet Sa teistes inimestes tekitad, millist energiat Sa laiali jagad, kuidas Sa maailmaga suhtled. Sa suhtled maailmaga täpselt nii nagu suhtud endasse. Jaga positiivsust, pane inimesed tundma ennast hästi, näita neile nende tugevusi, pane nad särama. Tea, et iga negatiivne külg teises inimeses, mis Sind külge haagib, on kui lõks, mis sind alla tahab tõmmata, tagasi madalatesse sagedustesse, kus Sinu võimed muutuvad tunduvalt nõrgemaks. Aktsepteeri kõiki ja kõike, kuid haaku vaid sellega, mis kingib südamerõõmu Sulle. Läbi Sinu sära saab helgemaks kogu maailm.

Ma kutsun Sind looma Uut Maailma, kus on tasakaalus mees ja naisenergia, kus on harmoonia, kus on lõputu küllus, kus ei ole vaja sõdida, kus on igavene rahu ja rõõm koosloomisest. Läbi on saanud ajad, mil Maa peal valitses meesenergia. Jõuame lähemale naisenergiale, kosmilisele müstikale, materiaalsuse vastandile, mida oleme nii kaua endas surunud alla ja alaväärtustanud ning võõraks pidanud. Aeg on need jõud ühendada, luua harmoonia mees- ja naisenergiate vahel kaotada vastandumine, ja eelkõige iseendas. Sest Sinu seest saab kõik alguse. Kui Sa lood enda sees head suhted oma sisemise naise ja mehe vahel, siis koos nad suure armastusega loovad elu, mis paneb hinge helisema.

Mida puhtamaks Sa muutud, seda puutumatumaks Sa saad igasuguste koleduste suhtes, mis saavad alati alguse meie seest. Su maailm muutub helgemaks. Meie kogemused on alati vastavad meie energiatele. Kogu reaalsus on meie sisemuse peegel. Kõik saab alguse Sinust. Loo tasakaal enda sees ja kõik laabub.

 Ja Saabub Kuldajastu.

Kui see kõnetab Sind, siis pöördu julgelt minu poole. Olen alati valmis abistama ja kanaldama Sulle kõrgsageduslikke energiaid kas kirja teel või kohtudes. Koos oleme võimsamad kui ealeski varem.

mirjam@elumaitse.ee