Sa oled siin õppimas

Sa oled siin maailmas kogemas ja õppimas, kuidas juhtida oma reaalsust ning olla kui puhas kanal, millest elu takistusteta läbi voolab. Sa oled õppimas, kuidas kulgeda usalduses, kuidas suhelda oma vaimuga, kuidas tingimusteta armastada, kuidas olla keskmes ning mitte klammerduda välisesse. Sest iga kord, kui kaotad ühenduse oma vaimuga, haarad kinni välisest, lendad kaasa meelepetete ning emotsioonidega, kaotad Sa enda ja oma väe. Tekib lõhestumine. Sa oled õppimas siin enese juhtimist, kuidas kulgeda tasakaalus oma teekonnal. Sa õpid siin suhtlemist kõige ning kõigiga. Sa õpid armastama tingimusteta, olema neutraalne.

Sa oled siin maailmas õppimas, kuidas luua tasakaalu. Kuigi sa tahaksid toetuda teistele, tuleb Sul leida balanss enda sees. Kui Sa hoiad ennast püsti teiste abil, tuleb Sul pettuda. Sest ainuke, kes Sind päriselt püsti suudab hoida, on Sinu enda kese. Õpi hoidma oma keset. Ja ainuke, kes peaks Sind juhtima, on Sinu enda vaim, õpi usaldama teda, sest vaid tema teab, mis Sulle vaja.

Selleks, et hoida ennast keskmes, et luua tasakaalu, et juhtida ennast ja oma elu teadlikult, tuleb Sul enne nii mõndagi omale tunnistada. Sul tuleb seista silmitsi sellega, mis Sind mõjutab, tuleb vaadata otsa oma hirmudele ja meelepetetele. Kuid ego ei taha tunnistada, ta ei taha näha, ta teeks kõik, et kogu see segav pahn veel sügavamale matta ja hoida Sind illusioonides, kus mõjutatavana Sa ei kasuta oma väge vaid lõhetatuna kingid ära oma energia, millega luua.

Meil tuleb lahkuda reaalsusest, mida juhib ego. Tuleb saavutada kontroll tema üle, luua koostöö. Ego ise ei ole paha, mitte miski siin maailmas ei ole paha. Hea ja halb – need on lihtsalt hinnangud, mille annavad mõistus. Kõik siin maailmas lihtsalt ootab omaks võtmist ja pehmet suhtlemist. Ole kui neutraalne vaatleja. Kui Sa ei anna hinnanguid, on kerge võtta vastu neid deemoneid, kes Sind mõjutavad ning saavutada kontroll nende üle. Teadlikkus annab väe. Nägemine, tunnistamine, omaks võtmine, suhtlemine, tingimusteta armastamine annavad väge aina juurde. Sa kasvad aina tugevamaks. Kuid selleks on vaja pehmelt oma egoga koostööd teha ning matta maha sõjakirves, mis kõige vastu pidevalt võitleb. Sinu ego, läbi mille tajud reaalsust, ootab suhtlemist, tingimusteta armastust, koostööd.

Alles siis, kui Sa tunnistad oma olukorda, näed selge pilguga seda kohta, kus oled Sa praegu, võtad selle omaks, saad hakata ennast juhtima valguse poole, suuremasse kergusesse. Muutused ei tule, kui Sa ennast ei ava, kui Sa ei ole valmis seisma silmitsi tõega, mis on valus Sinu egole. Kui Sa tunned, et on vaja muutust, tuleb selge pilguga vaadata otsa iseendale. Tuleb ärgata!

Ära unusta, et Sa oled õppimas! Ja seda kõike enda nimel. Armasta, andesta minevikule, ära pea viha, vaata hirmudele otsa ja seda kõike enda pärast. Sa elad siin maailmas vaid endale. See on Sinu elu, kus peategelaseks oled Sina üksi. Sul tuleb oma rolli sisse elada, et hakata looma oma elu stsenaariumit teadlikult. Nii kaua kui Sa ei suuda hoida oma keset, olla rahus ja harmoonias enda sees, lood enda ümber vaid kaost. Kuid seegi on kogemus, mis õpetab. Mida valusamaid lööke saad väljapoolt, seda tugevamalt need Sind tagasi keskmesse tõukavad, andes märku, et võta juba ükskord ometigi vastutus.

Nii kaua kui Sa ei oska kasutada oma väge, põletab see Sind seest poolt. See loob disharmooniat Sinu ümber, lõhub ja lammutab, põhjustades sõdu. Õppides kasutama oma väge, kasvad tugevaks. Sirutades oma oksad taeva poole ning süvendades juuri Maa sisse, oled ühel hetkel võimas kanal, mis vahendab suurt armastust maa ja taeva vahel. Ning Sinu kõrvale ilmub peegeldus, sinu kaksikleek, kellega koos suurest armastusest sünnib uus Maailm.

Nagu üks naisterahvas mulle hiljuti ütles: “Vaata seda tamme seal kasvamas. Ta ilmub ise Sinu kõrvale siis, kui Sina selleks valmis oled!”

Nii sünnib uus maailm täis armastust, mis kingib ruumi meie puhtale olemusele. Ning see kõik saab alguse Sinu seest. Sa oled looja. Sa lood seda, kes oled Sa ise.