Mida suurem on rahu ja tasakaal seespool, seda vähem vajame ka väliselt toetust

Seoses sellega, et söön ainult elusat toitu, on minult küsitud, miks ma piinan ennast. Kuid kuidas saab olla see piinamine, mis mu kehale head tunnet pakub? Ma naudin kergemat toitu, sest siis on mõnus ja kerge olla. Ning vastupidi, mida kergemalt ja mõnusamalt ma ennast tunnen, seda kergemat toitu ma soovin. Keelamine oleks piiramine ja see oleks piinamine. Pealegi on ka minul omad patutoidud, mis vahest lohutust pakuvad, kui mingi teema tuleb üles. Ma lihtsalt naudingi täiesti teistsugust elustiili ja toitumist, kui keskmine inimene.

Mida suurem on rahu ja tasakaal seespool, seda vähem vajame ka väliselt toetust. Ka toitumine muutub järjest kergemaks, sest see on üks põhilisemaid maandajaid meil. Kergem meel naudib kergemat toitu. Me toitume vastavalt oma energeetikale. Mida suurem on harmoonia, seda vähem keha toitu vajab. Kergemas kehas on kergem elada. Kõik on omavahel tihedalt seotud ja läbi põimunud. Kõik algab sellest tundest, mis on meie sees ja kasvab väljapoole. Kui sa võitled oma kehakaaluga, siis võidki jääda võitlema. Kui sa armastad oma keha, siis armastusega sa lood just sellise keha, mis sind toetab ja nii ka sina toetad keha. Hoolitse oma keha eest. Paku talle kõike, mis loob head tunnet. Naudi elu iga oma ihurakuga ja keha terveneb. Kui naudid kergust, siis muutub ka keha kergemaks.

Tihti me tuimestame ennast toiduga. Surume alla raskeid emotsioone. Ka täidame spirituaalset tühimikku olles vaimunäljas. Kaitset vajades kogume ka massi enda ümber. Kui usaldada ennast kerguses voolama lubades elul ennast kanda ei olegi seda massi nii väga vaja. Meie keha on alati meile toeks, kujunedes just vastavalt vajadustele ehk siis vastavalt sellele, kuidas me ise mõtleme, kuidas suhtume. Ta teeb meiega alati koostööd ning on väga peenelt kuulekas. Näiteks kui inimene ei ole väga paindlik oma suhtumises, siis ka väljendub see kehaliselt. Meie keha räägib meie enda kohta nii mõndagi. Kehaga võidelda ei tasu. Ta ootab hellust, armastust, hoolitsust, et kinkida su hingele kodu. Kodu, milles hing tunneb ennast mõnusalt. Keha ja hinge koostöös kujuneb tervis, mis on täielik tasakaal ja harmoonia sinu sees.