Sa oled väärt…

Mis siis kui sa võtad vastu otsuse, et sa oled väärt? Sa oled väärt kogu maailma ilu, kogu elu kõikide ilusate tunnetega, mis viivad sind kerguses hõljuma maa ja taeva vahel. Et sa oled kui udusulg, mida kerge õhuvool lennutab. Ja sina lubad ennast muretult kanda teades, et oled alati hoitud. Võime usaldada on sinu tõeline tugevus.

Millised muutused hakkavad su ellu tulema, kui usaldad elu teades, et kõik, mis oli ja on, on just see, mis sul sellel hetkel vajalik kogeda. Et sa näeksid, et ka tulles läbi tule ei ole sinuga midagi juhtunud. Sa oled ikka… Sul ei ole midagi karta. Sa olid, oled ja jääd igavikuliseks teadvuseks, mis kogeb.

Millised imed saavad sinu ellu tulla siis kui tunnustad iseenda väärtuslikkust? Sa ei pea pingutama, et olla keegi. Sa juba sündisid kellegina. Ja sa oled nii või naa jumalik kehastus, kes on väärt tervet ilma. Ära lasku nii madalale, et sa pead hakkama nõudma oma osa, et sa pead võitlema või tundma puudust. Tea, et sina ise oled looja, oma maailma valitseja. Sinu reaalsus täitub just sellega, mida enda sees tunned, mõtled, tajud.

Ja ära unusta, et sa alles õpid. Õpid, kuidas ennast juhtida, kuidas luua oma sees harmoonia, tasakaal, selgus, et juhtida teadlikumalt oma reaalsust. Kõik saab alguse sellest, mis on sinu sees. Hakka märkama, kuidas sa reageerid, kuidas suhtud. Ka kõik tunded, mida sa tunned kellegi teise suhtes, on sinu sees. Ja ühel hetkel sa märkad, et pole mõtet vihata, pole mõtet kadestada, pole mõtet süüdistada, sest sa mõistad. Mõistad, et iga üks annab just selle parima, mida ta hetkel suudab vastavalt oma arengutasemele. Sa ei lange enam nii madalale, et vihata.

Astudes välja duaalsusest, kus kõik vastandub, rohkem keskmesse, kus sa tunned kõige terviklikkust, saabub tasakaal. Muutudes rohkem sõltumatuks välisest saavutad sa kontrolli enda võimete üle. Sest armas inimene, kõik need “ülivõimed” on sulle loomuomased. Sa lihtsalt ei oska neid kasutada teadlikult veel. Aga sa oled õppimas ja kasvamas oma tõelisesse olemusse ja kui vaja, siis ka läbi elude. Iga üks omas tempos, nii kuidas ise valime.