Alistu oma kõrgemale olemusele

Kui palju oled sa tundnud, et enam ei jõua? Kui palju oled tundnud, et nüüd on kõik, enam ei jaksa? Vahest elu surub põlvili maha. Vahest kaob kogu jõud.

Kui tuleb tunne alistuda, siis alistu. Elu lööb su käpuli maha, et sa märkaksid, et sa ei peagi pingutama. Sa ei pea võitlema, sa ei pea püüdlema, sa ei pea võimlema ega vaimlema. Alistu, et sa näeksid, et mitte midagi ei juhtu. Elu läheb edasi ka siis kui sa ei pinguta. Eluvool on igavene laeng, mis soovib läbi sinu keha siin maailmas avalduda. Mida rohkem sa pingesse tõmbud, seda kiiremini sa läbi kärssad. Luba elul ennast kanda. Luba ennast usaldusse. Luba ennast vabadusse. Ava ennast elule.

Usu, et sa ei tulnud siia maailma piinlema. Sa ei tulnud hambad ristis kannatama. Sa ei tulnud siia ennast peitma ega kaitsma. Sa ei tulnud siia läbi kannatuste arenema. Sa tulid siia kasvama. Sa tulid siia väljenduma. Sa tulid siia kogema.

Ja sinu vabadus on valida, mida sa koged. Kas koged puudust või koged oma potentsiaali? Kas koged hirme või näed väljakutseid? Kas julged elada või igaks juhuks mitte väga? Mitte valides jätad ennast piinlema ebamugavusse. Elu suhtleb sinuga igal hetkel ja vahet pidamata. Elu realiseerib kõik, millele mõtled, kõik mida tunned, kõik mida valid kogeda. Sa oled looja kehastus ning sa ei saa oma loomise protsessi peatada. Tunned segadust, lood segadust. Tunned rõõmu ja rõõm loob ennast sinu ümber. Tunned armastust ning ruum täitub armastusega.

Praegusel ajastul me loome väga kiiresti. Kõik realiseerub võluväel koheselt. Hoia oma pea selge ning kuula südant. Ühendu Maa elava väljaga viibides palju looduses. Ja koli oma peast tundesse. Tundes elad sa oma vaimu tasandil. Lihtsalt häälesta ennast ja vali see hea tunne ning usalda ennast sellele kanda.