Sinu elu on Sinu aed. Loo oma paradiis

Liiga palju me püüame kõike muuta jõuga. Ja siis me ei mõista, miks on see nii raske. Miks ma ei saavuta oma ideaalset kehakaalu, miks mu lapsed ei oska käituda, miks mul ei ole raha, miks teised mind ei mõista jne. Meil on nii kindel arvamus, kuidas üks või teine asi peaks olema ning nii raske on leppida, kui miski ei vasta meie nõuetele. Me arvame, et me muudkui peame võitlema ja reaalsust oma tahtmiste järgi painutama. Kuid see on nii väsitav ja justkui tuulelohedega võitlemine.
Elu ei pea olema võitlus. Sõlmi rahu kõige esimesena iseendaga. Vaata endale siiralt otsa kui oma reaalsuse kujundajale. Kõik, mida Sa oma maailmas näed, on olemas ka sinus endas. Ning tegelikult oleme me kõik üks. Mida suuremalt, kõrgemalt, laiemalt Sa suudad ennast tajuda, seda suurem potentsiaal Sinus avaneb. Sa oled oma maailma looja!
Ära keskendu enam sellele, mida Sa ei soovi. Ära püüa loobuda ega lahti saada sellest, mida Sa oma ellu enam ei taha.
Tuleb õppida, kuidas oma tähelepanu võtta ära ebameeldivalt – sellelt, mida Sa oma ellu ei soovi, sest tähelepanu on energia. See, millele oma tähelepanu suunad, see kasvab. Ning kui Sa soovid, et miski Sinu elus kaoks, siis ära toida seda enam oma energiaga.
Pea meeles, et Sinu ellu tuleb alati see, mida Sa endani tõmbad, see millele vastavalt sa vibreerid. Sa häälesta ennast vastavalt ning võta vastu kõik see, mida Sa oma ellu soovid. Kogu oma tähelepanu, kogu oma energia suuna ikka sellele, mida Sa soovid oma ellu luua. Ja kõik vana, mis Sind enam ei teeni, lahkub ise.
 
Sinu elu on Sinu aed ning armastusega kasvatatud viljad on kõige magusamad.