Jää endaks igas hetkes

Iseendaks jäämine – see on arusaamine, et sinust saab kõik alguse. Jah! Sa oled maailma naba – oma maailma naba, oma elu keskpunkt! Kogu sinu maailm keerleb ümber Sinu. Sul ei ole vaja muuta välist, sest kõik muutub, kui Sina muutud. Sa ju tead isegi, et see, mida Sa näed, oleneb sellest, kust Sa vaatad. Muudad ennast ja näed kõike jälle teisiti.

Välises maailmas pole mõtet millegi vastu võidelda – see on lõhkumine. Kui Sul tekib mõni konflikt, siis selle põhjus on alati sisemine. Sa pole ise harmoonias ning see peegeldub välises. Parem vaata enda sisse ja aktsepteeri ennast ilma hinnanguid andmata ning vabasta ja tee ruumi armastusele. Täida ennast armastusega pealaest jalataldadeni ning kiirga seda välja, see tervendab Sinu ümbrust ja peegeldub sulle võimsalt tagasi.

Sa ela ainult endale! Nii ei ole sul vaja kellelegi ennast tõestada, mitte kellelegi näidata oma väge, mitte kellegi eest varjata oma haavatavust, oma ebatäiuslikkust. Olla Sina ise igas olukorras on enda aktsepteerimine just sellena, kes Sa oled. Ja see, kes Sa oled, peegeldub Sulle vastu igal pool! Sa näed alati seda, kes oled Sa ise. Sa kas aktsepteerid seda või võitled endaga, piirad ennast või surud alla midagi endas, mida sa ei suuda omaks võtta. Ole paindlik ja muuda ennast enda pärast, mitte selleks, et teistel oleks parem. Muuda ennast, et sul endal oleks kergem. Muuda ennast, et su maailm muutuks paremaks ja ilusamaks.

Iseendaks jäämine – see on oma loomingu tunnistamine igas hetkes. See pole ohvriroll, süüdlase otsimine väljastpoolt ega ka kellelegi enda tõestamine, kehtestamine. See on enda märkamine ka keset suuremat kaost. See on oma reaalsuse eest vastutuse võtmine. See on elamine endana ja endale.