Sinu elu on sinu võimalus

Inimesed kurvastavad, pettuvad, vihastavad, kui millestki ilma jäävad. Puuduse tunne, ilma jäämise tunne, mis tekib, muudab meid nukraks ja elujõuetuks. Kuid tegelikult me ei saagi midagi kaotada, sest me ei oma mitte midagi ega kedagi peale iseenda. Ainult Sina ise oled enda jaoks jääv. Kõik ülejäänu on ajutine kogemus, mis ühel hetkel lõppeb ning asendub uute võimalustega.

Kogu maailm on pidevas muutumises. See pakub Sulle võimalusi kogeda ikka ja jälle midagi uut, midagi vastavalt Sinu arengu tasemele. Vana läheb – uus tuleb. Kui suudad loobuda, millestki lahti lasta, siis teeb see ruumi uuele. Ning kui sa võtad kogemust kui õppetundi, siis viib see Sind edasi Sinu arengus. Kui jääd vanasse kinni, siis ei naudi Sa enam tänast ning ei lase võimalustel enda juurde tulla. Ole tänulik kõikide kogemuste üle, mis elu Sulle on pakkunud.

Igal hommikul ärgates peaks inimene rõõmustama, et taaskord on antud võimalus minna päevale vastu. See on Sinu päev ning see on täielikult Sinu luua. Loo igast päevast omale sünnipäev! Keskendudes võimalustele, mis elu Sulle pakub, kasvab ka elujõud. Keskendudes tänutundele on ka universum Sinu suhtes heldem.