Tingimusteta armastusest

Kuidas armastada tingimusteta? Alustada tuleb iseendast. Kas sa suudad ennast võtta vastu kogu oma olemuses? Kas sa tead, et oled alati andnud endast parima? Meist igaüks annab alati selle parima, mis hetkel oma teadlikkuse juures suudame. Seega meist igaüks on väärt armastust. Lihtne on armastada väikeseid lapsi kogu oma suutmatuse ja saamatuse juures. Aga enamus täiskasvanuid on ka veel nagu pisikesed lapsed, kes ei tea, kuidas saaks paremini. Inimkond on veel lapsekingades. Oleme alles avastamas, kes me tegelikult oleme. Oleme alles õppimas ennast tundma ja käsitlema. Inimkehastus on imeline võimalus siin.
On aeg võtta vastu armastus iseenda sees, olenemata sellest, kes sa oled olnud, mida teinud, kuidas käitunud või mida mõelnud. Lõpetada hinnangute andmine – see kõik on üks mõistuse virr-varr. Väliselt vastu võetud väärtushinnangud, mille põhjal hakkame ennast lahterdama ja kritiseerima, ei tööta meie hüvanguks. On aeg anda kõik see vabaks ja lubada endana olemist täies armastuses. On aeg lubada endale elu. Sa oled väärt tingimusteta armastust just sellisena nagu sa oled. Sest sa oled jumala laps. Nii nagu kõik muu siin ilmas pärined ka sina algallikast, mis ei anna hinnanguid. Sul on õigus oma elule! Sa tulid siia kogema. Ning ükskõik mida sa ka ei ole valinud kogeda, see on tunnustatud ja väärtustatud.
Liialt kaua oleme me elanud illusioonis, et sõltume välisest. Liialt alaväärtustanud oleme ennast arvates, et peame teenima armastust välja. Oleme otsinud seda sõnadest, tegudest, asjadest…. taipamata, märkamata, nägemata, et oleme ise selle väljendus. Leides armastuse iseenda seest, armastades ise ennast, me lõpetame selle otsimise väljast. Tunnistades oma jumalikku päritolu mõistame, et me ei tulnud siia saama. Me tulime looma. Tulime looma ja kogema seda maailma läbi enda. Ja meie töö ei ole maailma muuta. Meie ülesanne on õppida ennast tundma ja käsitlema oma sisemaailma, õppida häälestama ennast vastavalt sellele, mida soovime kogeda, mida luua.
On aeg uskuda iseendasse. On aeg tõusta oma jalgadele. On aeg usaldada oma südant. On aeg hakata kuulama oma sisemist juhatust. On aeg asuda oma teele. Liialt kaua oleme käinud meile ettenäidatud radu ja allunud manipulatsioonidele, hirmutamisele. On aeg uskuda oma teekonda. On aeg avastada oma maailm ning oma tõde. On aeg avastada oma elueesmärk ja kinkida endale vabadus. On aeg asuda oma südame teele täies usalduses.
Kõnni julgelt oma rada teades, et sinu tugevaim relv on tingimusteta armastus. Kõnni julgelt oma rada usaldades, et kõik on nii nagu sulle on parim. Tea, et sa oled alati õigel ajal ja õiges kohas. Sest valesid kogemusi ei ole olemas. Tõde on, et sina valid, mida koged, kuidas koged. Ja kui sul on võimalus igas olukorras kogeda armastust, siis miks mitte seda valida?
Me ei ole keegi siia sündinud kannatama. Oleme siia sündinud, et me näeksime, kui võimsad me oleme. Jõudes armastuse tundesse iseendas hakkab imesid juhtuma. Armastusest sünnivad kõige magusamad viljad.