Uute võimaluste avamise aeg

Veel enne, kui on aeg lahti pakkida oma kingitused, saame ennast häälestada, puhastada ja tervendada. On surma ja taassünni tsükkel, mida läbides saame luua oma ellu teadlikult parimaid muutuseid. Meie ellu tuleb see, millele keskendume. Päikese sünniga hakkame väestama kõike, millele oma tähelepanuga energiat suuname.

Millised seemned endasse idanema soovid panna järgmiseks aastaks?

On aasta kõige pimedam aeg. Vanarahvas ütles selle kohta, et päike on pesas. Veel enne kui ta pesast väljuma hakkab (25.12), saame kasutada ära võimalust enda sisemise päikesega kontakti loomiseks. On aeg tegeleda enda manipuraga ehk päikesepõimikuga, mis vajab erilist hoolt praegusel perioodil.

Kontakti loomine sisemise päikesega avab elus võimalusi.

Tahe, mis viib edasi, tuleb äratada kõige lootusetumas seisundis. Kõige pimedamal ajal, kui päike on pesas, saame luua kontakti oma tahtejõuga, mis elab meis ka siis, kui viimne lootusekiir on kustunud. Enne koitu on alati kõige pimedam. Tahe, kandes meid kõige raskematel hetkedel, näitab uusi võimalusi, mis sünnivad valgusega.

Sisemine päikene on kui loomisekeskus, mis hakkab väestama meie mõtteid, et neid mateeriasse tuua.

Päikesepõimikus ehk manipuras elab meie vägi.

Pane tähele, millele jõudu annad! Lase minna mõtetel, tunnetel, mis Sind tõmbavad alla. Anna jõudu neile mõtetele ja tunnetele, mis Sind väestavad, tõstavad. Mida sa päriselt elult soovid? Mis paneb Sind tundma elavana? Millele suunad oma energia?

Päikesepõimikust oleneb otseselt meie küllus. Nimelt küllusekanal asub just seal. Seetõttu on hästi oluline hoida enda päikesepõimikut avatuna ja tervena. Tervendades enda päikesepõimikut hakkab juhtuma palju häid muutuseid.

Blokeerunud päikesepõimiku tunnused:

  • seedeprobleemid
  • tujutus
  • depressioon
  • väsimus
  • jõuetus
  • kaaluprobleemid
  • unehäired
  • paanikahood

Tugev ühendus päikesepõimikuga tagab ligipääsu piiramatule energiale!

Inimesed, kelle päikesepõimik on avatud, teavad, mida nad tahavad ning neil on energiat, et eesmärke täita. Neil on imeline kõhutunne, mis neid juhatab ning positiivne häälestus. Päikesepõimikus asub meie elurõõm, armastus elu vastu, enesehinnang.

Päikesepõimiku blokeeringuid põhjustavad sündmused, millega Sa ei ole hästi toime tulnud. Olukorrad, mida pole suutnud korralikult seedida. See summutab elurõõmu ning enesearmastust.

Päikesepõimik on kolmas tšakra ning vastutab otseselt meie elukvaliteedi eest. Asudes nabast üleval pool rinnaku all vastutab ta just selle piirkonna elundite eest: maks, magu, peensool, sapipõis, kõhunääre, neerupealsed, põrn. Lisaks avaldab mõju ka seedimisele ning närvisüsteemile.

Päikesepõimiku element on tuli ning värvus kollane! See on Sinu sisemine tuli. Soojuse, valguse allikas, mis annab elujõu. Nii, nagu meie planeet ei saa hakkama ilma päikeseta, ei saa ka meie elus hakkama ilma tasakaalus päikesepõimikuta. See on koht, kus ärkab Kundalini. Koht, kus sünnib meie maailm, indiviidi areng, jõud, teadlikkus. Siin aktiveeruvad meie hirmud ja ihad.

Kuidas tasakaalustada päikesepõimikut?

Päikesepõimikut aitab tasakaalustada päike, elav tuli ja soojus. Pimedal ajal tasub põletada küünlaid või istuda kamina suu ees ning soojendada ennast jälgides leekide mängu. Hoia ennast soojas. Ka kõik kollane on toetav: kollased riided, toit, marjad, lilled.

Eeterlikel õlidel on hämmastavad biokeemilised ja peened energeetilised, vibratsioonilised omadused, mis võimaldavad neil tšakratega ühendust luua. Füüsilised terviseprobleemid väljenduvad inimese energiaväljas. Iga  energeetiline tasakaalustamatus avaldub füüsilises kehas mingi seisundi või haigusena. Tervise ja heaolu kaks aspekti on lahutamatud. Eeterlikel õlidel on energiaravis oluline koht.

Eeterlikudõlid, mis aitavad tasakaalustada manipurat: lavendel, sidrunhein, petitgrain, kardemon, must pipar, apteegitill, ingver, greip, apelsin, kadakas, neroli, piparmünt, teepuu, ylang ylang, geraanium, rosmariin, vetiver. Valides neist mõne lemmiku endale, võiks määrida seda otse päikesekeskusele koos baasõliga ning jalataldade alla. Nuusuta ka peopesadest ning mediteeri, tunneta, luba aroomil viia ennast rännakule.

Vetiver tuntud kui juurtšakra tasakaalustava õlina. Kuid selle omadused mõjuvad hästi ka päikesepõimikule. Mina olen valinud just selle eeterliku õli endale toetuseks käesoleval perioodil peale seda, kui juhuslikult avastasin selle salapärased omadused. Jagan Sinuga videos, miks ma just Vetiveri õli hetkel väga väärtustan ja kasutan.

Miks just vetiveri eeterlik õli on minul kasutuses praegusel perioodil? Jagan siin allolevas videos.

Ilusat taasavastamist iseendas!

Oled oodatud ka Elumaitse reiki seansile, et tasakaalustada oma manipurat: https://elumaitse.ee/maagiline-reiki/

Puhtad, head ja kvaliteetsed eeterlikud õlid leiad siit: https://www.mydoterra.com/wildestessence/#/

Valides selle lingi kaudu rikastada oma elu eeterlike õlide väega, olen sellel teekonnal Sulle teejuhiks. Aitan ja juhendan, jagan oma kogemusi ja tarkuseid, mis aastatega olen omandanud. Tule ja ühine meie kogukonnaga!