Helguse ja kerguse hoidmine keset pöörast maailma

No püüa sa helgust ja kergust ning rahu enda sees hoida keset pöörast maailma, mis liigub aina enam kui hävingu poole. Ometi on just see parim, mida teha saad. Valguse kandjana on sinu ülesanne hoida kergust endas ka siis kui kogu maailma raskus tundub lämmatav.

Ei tohi unustada, et tunne loob. Tunde enda sees valime me ise. Kui minna kaasa manipulatsioonidega, minna võitlusesse, minna protestima, minna ükskõik kuhu endast välja, siis ei ole sa oma kohal, sa ei ole omas väes. Võitlus on alati lõhkuv nii sisemiselt kui ka väliselt. Jälgi, mis toimub Sinu sees! Sina oled kogeja. Mida sa valid kogeda? Ja mis siis kui kõik on siiski millekski hea, millekski, mida sa veel ei näe?


Elu paneb meid proovile. Püüa meenutada ja hoida meeles, kes sa oled ja kust sa tuled. Sa oled siin maailmas kogemas. Ning see maailm siin on meie looming. Kõik see kaos on sisemise kaose peegeldus. Kõik see tasakaalutus on sisemise peegeldus. Sa näed ennast igal pool. Sa näed meie ühist loomingut maailma näol. Sa saad anda sinna endast parima kandes endaga rahu, armastust, mõistmist, hoolimist.


Sellest punktist, kus sinus on rahu ja vaikus, saab alguse puhas looming. Kandes armastust, tänulikkust, rõõmu oma teel, oled sa kui eluleek, mis sütitab ja ispireerib. Sina saad valida olla valguse looja lubades tunda tingimusteta armastust, lubades olla endal kui avatud kanalil maa ja taeva vahel. Sina saad olle see, kes läheb eest ja näitab hoolimist. Sina saad olla see, kes äratab magajad vaikselt ja armastavalt. Sina saad valida olla see, kes võtab seda kõike mänguliselt ja kergelt. Armas inimene, Sul on vaba tahe, Sina saad valida.