Vaimustus

Mis on vaimustus? Oled sa mõelnud sellele sõna tähendusele sügavalt? Oled sa tunnetanud selle sõna mõju? Kas sa tead, mida see päriselt tähendab, olla vaimustunud? Olla vaimustunud muusikast, maalimisest, spordist, loodusest, uuest ideest, nägemusest või millest iganes. Olla vaimustunud ehk ongi see, mida me siin elus kogeda soovime.

Olla vaimustunud, see tähendab olla täielikus eluvoos, kus meie keha täitub müstilisel väel energiaga. See hoog võib tuua tohutu elujõu, millega oled valmis liigutama mägesid. See võib äratada sind elule poolunisest olekust tuues kaasa uusi võimalusi, mida sa varem ei märganud. See muudab sind täielikult erksaks ja ärksaks. See tähendab, et sinu keha täitub vaimuga. Seda see sõna nii otse ju ütlebki – vaimustumine.


Mis sind elus köidab? Mis sind päriselt vaimustab? Kui sa juba tead, siis on sulle ilmselt ka selge, mida sa siia maailma tegema tulid, mis on sinu tee. Kui ei tea, siis tuleta meelde oma lapsepõlv, kus sa võisid unustada ennast tundideks tehes midagi, mis sulle võibolla praegu mõttetu ja kasutu tundub. Kuid mis siis, kui see ongi sinu uks küllusesse? Lapsena sa tegid asju väikselt, kuid nüüd on sul võimalus mängida suuremalt ja luua päriselt maailma. Sul on võimalus luua, armas inimene. Sa oled maapealne looja.

Maailm vajab vaimustunud inimesi! Maailm vajab vaimustatust, veelgi suuremat hingestatust.

Millist muutust soovid sa maailmas näha? Sul on võimalus alustada iseendast. Olla ise see muutus. OIla see, kes inspireerib, särada ja jagada valgust läbi enda. Olles vaimustunud, oled sa pealaest jalataldadeni täidetud valgusega, mis loob läbi sinu. See loob vorme ja kujundab sinu ümbrust, elu, maailma. Maailm vajab vaimustunud inimesi, mitte kannatajaid ja neid, kes arvavad, et peavad tegema ja andma ennast kurnates. Sinu ülesanne on särada ja kogu kirega elada.


Aga ka pisikestest asjadest võib olla vaimustunud nagu väike laps, kes avastab maailma. Maailm on imesid täis. Kui sa näed elu läbi lapse silmade, on kõik üks suur ime. Ka sirisev rohutirtsu koor võib olla nii lummav, et oled hetkega täidetud vaimustusega. Vaimustus, see on vaimu kohalolek kehas. See on elu kogemine iseendas, see on elule ärkamine.