Sa ei ole täna see, kes Sa olid eile.

Sinu keha uueneb igal hetkel. Sa kujuned vastavalt enda mõtetele ja tunnetele. Lood ennast aina uuesti ja uuesti. Iga tunne, mida valid kogeda, on Sinu kujundajaks. See maalib sinu näo ning vormib Sinu keha. Tunded ja mõtted loovad Sind ja Sinu elu igal tasandil.
Ei keegi teine Sind ei loo. Ei ole Sinu hädades süüdi mitte keegi. Süü ei ole just kerge koorem, mida kanda. Ise oleme teinud omad valikud mingil tasandil. Ja pole ka ise süüdi. Keegi ei ole mitte kui milleski süüdi. See on olnud hingede vaheline kokkumäng, et saada omi kogemusi.

Minevik on nagu seeditud elu. Seda pole mõtet kaasas kanda. See on koormaks, mis takistab edasi liikumist. Elu, mis elatud, on elatud just nii nagu oli vaja sel hetkel elada. Mitte midagi ei ole, mida kahetseda. Kõik on olnud kogemus, mida oled valinud kogeda just sellel hetkel, vastavalt oma teadlikkuse tasandile. Luba sel jääda seljataha ning vali nüüd parimat, mida oskad.

Oluline ei ole see, mis on olnud. Oluline on see, mis on siin ja praegu. Kuidas ennast tunned? Kuidas ennast lood? Kuidas oma tulevikku kujundad? Kõik mõtted ja tunded on kui seemned, mida külvad. Pane hoolega tähele, mida külvad. Kuidas ennast kohtled ja oma elu kujundad? Sellel kõigel on tohutu loov vägi, mida õpime kasutama.
Me tõuseme oma väkke. Kõik oleme vaimsed. Aga muutume järjest vaimsemaks. Suuremal hulgal vaimenergiat maandub meie kehasse.
Iga päevaga avardume ja avame ennast aina enam valgusele, mis meid tõstab. Et sellel lubada kergelt ja valutult juhtuda, on vaja lasta lahti minevikust ja olla usalduses. Millised mõtted sind väestavad? Millised tunded Sind kannavad? Vali neid tunda igal sammul. Ka siis, kui elu näitab Sulle kitsaskohti. Oluline on säilitada enda energia ja kese, mis kannab. Sest raskuse tunne ei ole Sinust väljas. See on tunne, mida valid kogeda enda sees. See hoiab Sind all ning sul on raske tõusta. Lase lahti! Luba, usalda, armasta!
Uutmoodi elu ei tundu meie mõistusele turvaline. Sest me ei ole seda varem kogenud. Aga ometi on vaja Uues Maailmas kõik uus vastu võtta läbi usalduse. Maa sagedus tõuseb ja kõik vana ning aegunud lihtsalt öeldes põleb läbi. Kõik, mis ei kannata kõrgeid energiaid, see kaob. Valu teeb vaid kinni hoidmine oma vanadest uskumustest ja arusaamadest, mis enam ei kehti. Kõik uueneb, kõik tõuseb. Väga sügaval tasandil hakkab ärkama uus Mina selles Uues Maailmas.