Sinu isiklik vägi on peidus Sinus endas!

Olen oma elus sellises kohas, kus tunnen, et väliselt oleks justkui kadunud igasugune mõte, mis inspireeriks või annaks jõudu. Ja seda juba pikemat aega. Mõni võib arvata, et see on depressioon. Mina näen seda kui vaimu pimedat ööd, millest hakkan tulema välja koos sündinud päikesega. Iga sügis-talvine aeg, kui on kõige pimedam, olen käinud sarnases augus. Kuid nüüd aina teadlikumalt ja aina sügavamalt. See on väga hea võimalus teha tervendust endaga sügavaimal tasandil, et ärgata uude aastaringi puhtama, kergema ja selgemana.
Olen saanud aru, et mind juhatatakse iseenda väeni, mis saab alguse minust ning on sõltumatu välisest. Iseendas tuleb see tuli süüdata, mis särab ning annab jõudu ja väge siin igapäeva elus. On vaja õppida endas looma tunnet, mis väestab. On vaja sütitada ennast tegudele, häälestada ennast loomisele.
Vähesed teavad, mida nad päriselt elult soovivad. Aga veel vähesemad saavad aru sellest, et kõik, mis välja anname, seda me saamegi. Äkki siis oleks nüüd aeg lõpetada see kingituste ootamine Universumilt ja mõista, et küsimus on hoopis selles, mida ma luua soovin. Aitab sellest ootamisest ja välisele lootmisest. Kõik saab alguse Sinust endast. Kõik, mis Sa soovid, on Sul juba olemas. See on vaja vaid tuua nüüd välja materiaalsusesse.
Meie elu sõltub otseselt sellest, millist energiat me endas toodame. Milliste tunnetega ennast laeme ja elu enda ümber ehitame. See on meie enda teha. Tunded on energialaengud, millega on võimalus luua reaalsust. Vägi peitub oskuses oma tundeid juhtida. Kui me oskame väliselt olla sõltumatud ning elada juba selles energias, milles soovime, siis see reaalsus hakkabki meie ümber ennast looma. Meie tunnetel on loov jõud.
Üks mu vana hea sõbranna kord vihastas ja läks oma vihase tundega nõusid pesema. Kui nõud olid puhtaks saanud, siis see hetk, kui ta maja ukse pauguga sulges enda järel, purunesid nõud kapis kildudeks. Vot selline vägi on meile kasutada. Aga kahjuks me tihti kasutame seda hoopiski enda ja teiste vastu. Ja nii me kahjuks ei loo just eriti jätkusuutliku elu. Me oleme siin veel õppimas, kuidas käiia ümber oma väega ning suunata see loomisesse.
Oleme palju tootnud oma tundeid kellelegi toiduks, sest on olnud oskamatus ja teadmatus. Me võime küll ennast kaitsta vasktraatide ja muude tarvilike vahenditega. Aga mõista tuleb, et me ise toodame energiat, mille peale teatud olendid kohale tulevad. Oleme ise toitnud seda kurja maailma enda ümber. Kes saab aru, see saab… Aga meie energia on olnud vääriti kasutatud.
Kas Sina ka ikka veel ootad seda uut ja kuldset ajastut, mis meid tõstab ja päästab? Või ootad midagi muud, et juhtuks siin maailmas mõni ime? Mina isegi ootan, et tuleks juba 5d reaalsus ning kõik muutuks võimalikuks. Aga tegelikult on uks juba ammu lahti. Me oleme ammu juba vabad ja valmis astuma oma samme selles suunas kui lõpetame kohapeal tammumise ja ootamise. See niinimetatud 5d on avatud aga me ikka kirume ja vannume siin vana maailma hädade üle, märkamata, et oleme ammu vabad.
Ja see ei tähenda, et me läheme siit nüüd minema uude maailma. See on nihe teadvuses, mis võimaldab näha täiesti teisiti kõike. Hoopis laiemalt ja suuremalt. Kuid selleks on vaja lasta lahti oma vanadest arusaamistest ja tõekspidamistest. On vaja teha endale restart. Lülitada korra välja oma mõtlemine.
Me tõuseme siis kui meie tunded meid tõstavad. See on igaühe enda teha. Meie planeet on juba ammu liikunud uuele sagedusele. Meil saab olema väga valus, kui me ei liigu kaasa ning oleme vanas kinni. Käi palju looduses ja tunneta elavat loodust. Liigu peast rohkem tundesse. Luba tunnetel ennast tõsta.
Oled oodatud minu haldjate ringi, kus jagame puhaste eeterlike õlide maagiat. Nii saame olla toeks üksteisele. Meie haldjate ring saab alguse siin.