Samm-sammu haaval kujuneb sul oma teekond

Oskus juhtida oma fookust hoiab sind õigel teel. Pane tähele, kuhu sa oma tähelepanuga energiat suunad, mida sa kasvatad. Nii kergelt võib tähelepanu suunduda kõigele sellele, mis ei meeldi. Nii satume ohvrirolli ja võitlusesse ning kasvatame oma energiaga seda veelgi, mida me oma ellu ei soovi.

Kas tähelepanu on puudusel või küllusel? Kas sellel, mida su elus ei ole või sellel, mida oma elus naudid? Puuduse tunne viib meid igatsusse tõmmates sagedust allapoole. Tundub justkui elu mängiks vastu ja loobiks vaid kaikaid kodaratesse. Mõned kurdavad, et tumedad jõud kisuvad justkui allapoole ja tahavad energiat. Kuid ükski väline jõud ei saa meid mõjutada, kui me ise ei lase. See on oma fookuse hoidmine. Nii lihtne on laskuda ohvrirolli ja näidata näpuga kõigile teistele, kelle kaela süü veeretada. Kuid oma elu eest vastutab igaüks ise.

Kas sa näed takistusi või võimalusi? Nii kaua kui sinu sees on elu, on ka võimalused. Kõik uksed on avatud. Sina valid, mida kogeda soovid. Samm-sammu haaval kujuneb sul oma tee. Ja mitte kuhugi ei ole kiiret, sest õnn ei ole jaam, kuhu jõuda. Elu mõte on leida rõõmu igast pisikesest sammust, nautida iga hetke, nautida elu enda sees. Nii kulgedes, hoides rahu ja harmooniat enda sees, muutub ka maailm su ümber kaunimaks. Sest sa elad enda vibratsioonis, mis saab alguse sinu seest. Kõik saab alguse sellest tundest, millega elad.